Koniec tych przelewów! Bank pozostawił jeden sposób [24.07.2023]

W mBanku nastąpią ogromne zmiany. Bank niedawno ogłosił, że wprowadza wiele innowacji w swoich regulaminach i systemach transakcji. Skończą się też popularne przelewy. Pozostanie jeden sposób, aby je wysłać.

Fot. Shutterstock

Główną zmianą, która może zaskoczyć niektórych klientów, jest modyfikacja w przelewach.

Przelewy na telefon dostępne tylko za pomocą BLIK

mBank, w odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów, zdecydował zaniechać usługi przelewów na numer telefonu, które nie wykorzystują systemu BLIK. Od 26 września 2023 r., możliwość dokonania przelewu na numer telefonu będzie ograniczona wyłącznie do użytkowników korzystających z BLIK. Ta zmiana to krok w stronę uproszczenia i unifikacji usług bankowych.

Natychmiastowe potwierdzenia transakcji

Co więcej, mBank wprowadza funkcję, która znacząco zwiększy wygodę korzystania z usług bankowych online. Od teraz, potwierdzenie przelewu w złotówkach, nawet jeśli nie jest on realizowany od razu, ale podczas sesji wychodzących, będzie dostępne natychmiast po złożeniu zlecenia przez klienta. Po wykonaniu zlecenia, klient nie będzie mógł go ani modyfikować, ani anulować. Informacje na temat wprowadzenia tej funkcji znajdują się na stronie internetowej mBanku.

Aktualizacje regulaminów

mBank dodatkowo wprowadza uszczegółowione wyjaśnienia do swoich regulaminów. Celem jest dostarczenie klarownych wytycznych dotyczących sytuacji, które upoważniają bank do wprowadzenia zmian w regulaminach. Ponadto, bank usprawnia procedury dotyczące informowania o zmianach w dokumentach.

W kontekście nadchodzących zmian, mBanku zaleca zapoznanie się z aktualizowanymi regulaminami i procedurami przelewów. Jak zauważa instytucja, wprowadzone zmiany to kolejny krok w kierunku unowocześnienia i optymalizacji systemu bankowego w Polsce. Szczegółowe informacje na temat tych i innych zmian można znaleźć na stronie internetowej mBanku.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]