Radykalne Zmiany w PKO BP: Klienci zdumieni [24.07.2023]

Użytkownicy PKO Banku Polskiego powinni być informowani, że od 1 czerwca nastąpiło wiele modyfikacji. Celem banku jest zaktualizowanie i uproszczenie regulaminów, a także przeprowadzenie zmian w strukturze opłat i prowizji. Ważnym punktem zmian jest przejście od licznych wersji Kont za Zero do jednego, uniwersalnego konta.

Fot. Kraków w Pigułce

Zgodnie z danymi zamieszczonymi na portalu Interia.pl, zmiany obejmują również propozycje skierowane do młodszej klienteli. Od czerwca bank oferuje tylko Konto dla Młodych, co oznacza wyeliminowanie z oferty PKO Konto Pierwsze.

PKO Bank Polski ma także w planach ustandaryzować opłaty i prowizje. Ale tutaj jest kawałek pozytywnych wiadomości dla klientów – korzystanie z bankomatów, zarówno dla wpłat, jak i wypłat, nadal będzie darmowe, jak donosi Interia.

Jednakże sytuacja wygląda inaczej dla posiadaczy „Przejrzystej Karty Kredytowej”.

Zgodnie z danymi z Interia.pl, aby uniknąć opłat za kartę w danym miesiącu, posiadacz karty musi dokonać transakcji o łącznej wartości co najmniej 600 zł.

Interia zauważa, że PKO BP konsekwentnie zmierza w kierunku digitalizacji. W placówkach banku pojawia się coraz więcej terminali samoobsługowych, a znaczenie bankowości internetowej rośnie. Jako dowód na ten trend, portal podaje, że aż 90 procent klientów PKO korzysta z bankowości elektronicznej.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]