W najbliższe dni nastąpi znaczne ochłodzenie. Nie potrwa jednak długo

W najbliższych dniach towarzyszyć nam będzie zmienna pogoda. Na jakiś czas odpoczniemy od upałów, jednak przewiduje się, że te nie dadzą za wygraną i szybko powrócą

Fot. Pixabay

Jak donosi serwis TVN Meteo, wtorek przyniesie na, spore zachmurzenie. Na północy przewidywane są przelotne opady deszczu, a na południu oraz Lubelszczyźnie mogą pojawić się burze oraz porywisty wiatr. Temperatura maksymalna wyniesie od 21 stopni Celsjusza na Nizinie Szczecińskiej do 26 stopni C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, lokalnie silniejszy i porywisty.

W środę natomiast ma być zmienne zachmurzenie oraz przelotny deszcz, a na południowym – wschodzie przewidywane są burze. Temperatura oscylować będzie w granicach od 18 stopni C na Pomorzu do 24 stopni C na Podkarpaciu, wiatr będzie słaby i umiarkowany. W czwartek na wschodnich regionach kraju zapowiadane są przelotne opady deszczu, a w pozostałych częściach Polski ma być małe oraz umiarkowane zachmurzenie. Maksymalna temperatura wyniesie od 20 stopni C na Suwalszczyźnie do 23 stopni C na Dolnym Śląsku. Piątek przyniesie mieszkańcom Pomorza przelotny deszcz i burze, natomiast w pozostałych regionach kraju będzie pogodnie. Temperatura oscylować będzie w granicach 22-26 stopni Celsjusza.

Również weekend zacznie się ze zmiennych zachmurzeniem. W sobotę w zachodnich rejonach spadnie przelotny deszcz, natomiast resztę kraju czeka pogodna aura. Będzie nieco cieplej niż w ciągu tygodnia, bowiem temperatura maksymalna wyniesie od 24 stopni C na Suwalszczyźnie do 31 stopni C na Podkarpaciu.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]