Zmiany w mBanku! Zobacz, co od teraz będzie inne! [24.07.2023]

mBank, jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce, poinformował o wprowadzeniu szeregu aktualizacji służących lepszemu zarządzaniu finansami osobistymi przez klientów.

Fot. Pixabay / Kraków w Pigułce

Bank zaktualizował funkcjonalność swojej aplikacji mobilnej i platformy transakcyjnej, ułatwiając przeglądanie wcześniejszych transakcji oraz zarządzanie budżetem.

Innowacje wprowadzone przez mBank obejmują możliwość przeglądania historii transakcji nawet z ostatnich pięciu lat, zarówno w serwisie internetowym, jak i w aplikacji mobilnej. Wraz z tym ułatwieniem, bank wprowadził również narzędzia do efektywnego zarządzania budżetem, co pozwoli klientom na lepszą kontrolę nad ich finansami.

Historia Twoich transakcji

Teraz w aplikacji mobilnej i serwisie transakcyjnym możesz sprawdzić historię swoich transakcji z ostatnich 5 lat. Jeśli chcesz zobaczyć starsze transakcje, skorzystaj z bezpłatnego zestawienia operacji. Zestawienie znajdziesz w zakładce Płatności > Zestawienie operacji.
Pamiętaj, że Twoje wpływy i wydatki możesz również sprawdzić w analizie historii. Analizę historii znajdziesz w zakładce: Finanse w aplikacji mobilnej i serwisie transakcyjnym.

Budżety

Wkrótce wyłączymy obecną wersję budżetów i zastąpimy ją nową. Znajdziesz ją w serwisie transakcyjnym, w zakładce Finanse > Mój budżet.  
Utwórz budżet i kontroluj wygodnie swoje finanse.” – czytamy na stronie banku.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]