Elon Musk zmienia logo oraz nazwę Twittera. Co wprowadzono na miejsce niebieskiego ptaszka?

Właściciel platformy Twitter wprowadził kolejne wielkie zmiany. Stare, już można powiedzieć – kultowe, logo zamienił je na nowe, tak samo jak nazwę, która od dzisiaj brzmi po prostu „X”

Fot. Pixabay

Elon Musk wykupił Twittera w październiku zeszłego roku i od tamtego momentu wprowadza na nim coraz to nowsze i bardziej radykalne zmiany. Nie są one jednak przyjmowane przez część społeczności portalu pozytywnie. Na przykład kontrowersje budziła decyzja dotycząca abonamentu Twitter Blue, który od jakiegoś czasu jest wymagany, by konto mogło być zweryfikowane. Niedawno również pojawiło się duże zamieszanie związane z dziennym limitem wyświetlanych tweetów.

Obecnie kolejna ogromna zmiana została wprowadzona na platformie. Musk poinformował bowiem, że od teraz adresem Twittera będzie nie tylko dobrze już znany twitter.com, ale taż X.com. Ponadto postanowił zamienić szeroko rozpoznawalny symbol niebieskiego ptaszka na nowe logo, które przybrało formę litery „X”. Niedawno przedsiębiorca pisał na swoim profilu, że „wkrótce pożegnamy się z marką Twitter i stopniowo ze wszystkimi ptakami”. Na ten moment nowe logo znalazło się już w awatarze w serwisie.

Źródło: dobreprogramy.pl

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]