Zaskakująca zmiana: polski bank ogranicza przelewy na telefon do jednej metody [25.07.2023]

Przełomowe innowacje w kluczowym polskim banku: mBank wprowadza istotne modyfikacje w swoich zasadach i procedurach przelewów.

Fot. Pixabay / Kraków w Pigułce

Najważniejsza modyfikacja dotyczy procedury przelewów i może zaskoczyć niektórych klientów:

Przelewy na numer telefonu dostępne wyłącznie przez BLIK

mBank, dostosowując swoje usługi do rosnących oczekiwań klientów, postanowił zaniechać opcji przelewów na numer telefonu, które nie wykorzystują systemu BLIK. Od 26 września 2023 r., możliwość wykonania przelewu na numer telefonu będzie ograniczona jedynie do odbiorców korzystających z BLIK. Jest to krok ku prostocie i unifikacji usług bankowych.

Błyskawiczne potwierdzenia przelewów

Dodatkowo, mBank wprowadza nową funkcję, która znacząco podniesie komfort korzystania z elektronicznych usług bankowych. Od teraz, potwierdzenie przelewu w złotówkach, nawet jeśli nie jest realizowany od ręki, ale w ramach sesji wychodzących, będzie dostępne natychmiast po złożeniu zlecenia przez klienta. Po wykonaniu operacji, klient nie będzie miał możliwości ani modyfikacji, ani anulowania zlecenia. Więcej informacji na temat tej nowej funkcji można znaleźć na stronie internetowej mBanku.

Modyfikacje regulaminów

mBank również wprowadza szczegółowe uściślenia w swoich regulaminach. Celem jest dostarczenie klarownych i dokładnych opisów sytuacji, które upoważniają bank do wprowadzenia zmian w regulaminach. Ponadto, bank klaruje zasady dotyczące informowania o zmianach w dokumentach.

Szczegółowe informacje na temat tych oraz innych zmian można znaleźć na stronie internetowej mBanku. Jak zawsze, mBank stawia na pełną transparentność, wygodę i dostosowanie swoich usług do potrzeb klientów.

W związku z wprowadzanymi zmianami, zachęcamy klientów mBanku do zapoznania się z nowymi regulaminami i zasadami wykonania przelewów. Wprowadzone modyfikacje to kolejny krok w kierunku modernizacji i usprawnienia systemu bankowości w Polsce.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]