Banki podnoszą opłaty – Klienci zdumieni i zaniepokojeni!

Credit Agricole dołącza do grona banków, które podnoszą opłaty. Po PKO BP, BOŚ Banku i BNP Paribas, teraz również Credit Agricole ogłasza podwyżki opłat. Informacje o zmianach pierwotnie przekazał Bankier.pl, powołując się na doniesienia klientów. Credit Agricole poinformował swoich klientów o zmianach w tabeli opłat i prowizji.

Fot. Pixabay

Najbardziej znaczące zmiany dotyczą popularnego Konta dla Ciebie. Opłata za korzystanie z tego konta wyniesie teraz 20 zł, chyba że klient wpłaci na nie kwotę 1,5 tys. zł (w porównaniu do obecnych 1000 zł). Alternatywnie, istnieje opcja dokonania 5 transakcji kartą lub BLIK-iem (obecnie wystarcza jedna transakcja), aby uniknąć tej opłaty.

Wzrost opłat dotknie również klientów korzystających z bankomatów obcych sieci, gdzie opłata za wypłatę zwiększy się z 7 zł do 9 zł.

Dodatkowo, Credit Agricole zdecydował się podnieść opłaty dla niektórych rachunków, które obecnie nie są już oferowane.

  • Dla Klientów posiadających Konto podstawowe, opłata za prowadzenie ROR wzrosła z 0 do 6 zł.
  • Dla posiadaczy Konta PROSTOoszczędzającego, opłata za prowadzenie ROR zwiększyła się z 9,50 zł do 9,80 zł, a miesięczna opłata za kartę wzrosła z 7,50 zł do 7,80 zł.
  • W przypadku Konta PROSTOoszczędzającego PLUS, opłata za prowadzenie ROR wzrosła z 12 zł na 15 zł, podobnie jak miesięczna opłata za kartę, która teraz wynosi 15 zł zamiast wcześniejszych 10 zł.
  • Klienci korzystający z Credit Agricole e-Konta zapłacą teraz 15 zł za obsługę ROR w porównaniu do wcześniejszych 10 zł.
  • Dla posiadaczy Konta Klasycznego, opłata za prowadzenie ROR wzrosła z 10 zł na 15 zł.
  • Osoby korzystające z Konta Plus również poczują wzrost opłaty za prowadzenie ROR, która wzrosła z 10 zł na 15 zł.
Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]