Bezpośrednie połączenie z Polski do Norwegii. Nowa oferta tego przewoźnika

Flixbus oferuje swoim klientom nową linię łączącą Kraków z Oslo. Jest to już druga trasa obejmująca w cenie biletu przeprawę promem przez Bałtyk. Autokary ruszą do Norwegii 3 sierpnia

Fot. Pixabay

Flixbus wprowadził do swojej oferty nową linię autobusową z Krakowa do Oslo. Autokary będą jechać przez Katowice, Łódź, Ciechocinek, Toruń, Grudziądz, Gdańsk, Sopot do Gdyni, gdzie rozpocznie się przeprawa promem przez Morze Bałtyckie do Karlskrony. Po skandynawskiej stronie morza autobusy FlixBusa zatrzymają się w Växjö, Värnamo, Jönköping, Borås, na lotnisku Göteborg-Landvetter i w Göteborgu. Końcowym przystankiem jest stolica Norwegii. Czas, w który pokonana będzie cała trasa, ma wynosić około 32 godzin, z czego 8 godzin na trasie Polskiej.

Przewoźnik zaznacza, że rejs promem Stena Line jest już wliczony w cenę biletu autokarowego. Trzeba jednak przejść dodatkową odprawę online. Ponadto należy wypełnić formularz, który będzie wysłany mailem, aby zagwarantować dostępność miejsca w kabinie podczas przeprawy promowej. Formularz trzeba wypełnić najpóźniej 72 godziny przed podróżą.

Podroż do Oslo nie jest jedyną bezpośrednią trasą do Skandynawii, którą oferuje Flixbus. W dniu dzisiejszym, 27 lipca, rozpoczynają się przejazdy 28-godzinne z Warszawy do fińskiego miasta Vaasa. Jest to przedłużenie dotychczas obsługiwanej linii do Estonii. Po drodze do celu, busy zatrzymują się między innymi w Helsinkach.

Źródło: money.pl

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]