Polski bank wprowadza zmiany! Jak zareagują klienci? [27.07.2023]

mBank, jedno z wiodących podmiotów na rynku bankowości detalicznej w Polsce, zaprezentował szereg nowości dotyczących zarządzania finansami przez swoich klientów. Bank zaimplementował zmiany w swojej aplikacji na smartfony oraz w platformie transakcyjnej online, co zdecydowanie ułatwiło użytkownikom przeglądanie archiwalnych transakcji oraz monitorowanie własnego budżetu.

Fot. Shutterstock

Nowe funkcje pozwolą klientom na przeglądanie transakcji z ostatnich pięciu lat, a dodatkowo bank planuje wprowadzenie nowoczesnego systemu zarządzania budżetem.

mBank, będący liderem innowacyjności, umożliwił swoim klientom prosty wgląd w historię transakcji aż do pięciu lat wstecz, dostępne zarówno na platformie mobilnej, jak i internetowej. Dla tych, którzy chcą prześledzić transakcje z dalszego okresu, mBank oferuje bezpłatne zestawienie operacji dostępne w sekcji Płatności > Zestawienie operacji.

Użytkownicy mogą również skorzystać z funkcji analizy historii, która dostarcza szczegółowy obraz ich dochodów i wydatków.

Historia Twoich transakcji

Teraz w aplikacji mobilnej i serwisie transakcyjnym możesz sprawdzić historię swoich transakcji z ostatnich 5 lat. Jeśli chcesz zobaczyć starsze transakcje, skorzystaj z bezpłatnego zestawienia operacji. Zestawienie znajdziesz w zakładce Płatności > Zestawienie operacji.
Pamiętaj, że Twoje wpływy i wydatki możesz również sprawdzić w analizie historii. Analizę historii znajdziesz w zakładce: Finanse w aplikacji mobilnej i serwisie transakcyjnym.

Budżety

Wkrótce wyłączymy obecną wersję budżetów i zastąpimy ją nową. Znajdziesz ją w serwisie transakcyjnym, w zakładce Finanse > Mój budżet.  
Utwórz budżet i kontroluj wygodnie swoje finanse.” – czytamy na stronie banku.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]