PKO BP wprowadza duże zmiany: Klienci nie kryją zdziwienia [28.07.2023]

Klienci PKO Banku Polskiego muszą pamiętać, że od 1 czerwca nastąpiła seria istotnych zmian. Celem banku jest zaktualizowanie i uproszczenie regulaminów, jak również przemodelowanie struktury opłat i prowizji. Znaczącą zmianą jest wycofanie wielu typów Kont za Zero na rzecz jednego, uniwersalnego konta.

Fot. Kraków w Pigułce

Zgodnie z danymi dostarczonymi przez Interia.pl, zmiany wpływają także na oferty skierowane do młodszych klientów. Od czerwca dostępne będzie jedynie Konto dla Młodych, co oznacza usunięcie PKO Konto Pierwsze z oferty.

PKO Bank Polski planuje również standaryzację opłat i prowizji. Niemniej jednak, jest tu też odrobinę dobrego newsa dla klientów – korzystanie z bankomatów do wpłat i wypłat będzie dalej bezpłatne, jak podaje Interia.

Jednakże, dla użytkowników „Przejrzystej Karty Kredytowej” sytuacja prezentuje się inaczej.

Z informacji dostarczonych przez Interia.pl wynika, że aby uniknąć miesięcznych opłat za kartę, właściciel karty musi dokonać transakcji na łączną kwotę co najmniej 600 zł.

Interia podkreśla, że PKO BP systematycznie kieruje swoją działalność ku cyfryzacji. W oddziałach banku pojawia się coraz więcej terminali samoobsługowych, a znaczenie bankowości internetowej wzrasta. Jako dowód na ten trend, portal zauważa, że aż 90 procent klientów PKO korzysta z usług bankowych online.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]