Podczas najbliższego weekendu bank planuje przeprowadzić prace techniczne. Zapoznaj się z szczegółami

BNP Paribas, jeden z wiodących banków na rynku finansowym, ogłosił przeprowadzenie planowanej przerwy technicznej w najbliższy weekend.

Fot. Kraków w Pigułce

Jak informuje bank, prace serwisowe zaplanowane są na 29 lipca 2023 roku. Zgodnie z komunikatem, serwis www.bnpparibas.pl będzie niedostępny w godzinach od 00:00 do 06:00.

Planowane przerwy techniczne są częścią regularnej działalności banków, które muszą regularnie aktualizować i utrzymywać swoje systemy informatyczne, aby zapewnić bezpieczeństwo i wydajność usług dla swoich klientów. W przypadku BNP Paribas, prace te są zaplanowane tak, aby zminimalizować potencjalne niedogodności dla klientów, stąd decyzja o przeprowadzeniu ich w nocy.

Podczas przerwy technicznej, użytkownicy serwisu www.bnpparibas.pl zobaczą stronę informacyjną, która umożliwi im przejście do systemów transakcyjnych. To rozwiązanie ma na celu zminimalizowanie dyskomfortu dla klientów, którzy mimo przerwy technicznej będą mogli korzystać z podstawowych usług transakcyjnych.

BNP Paribas zaleca swoim klientom, aby z uwagą śledzili wszelkie komunikaty na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej, a także aby planowali swoje działania bankowe tak, aby uniknąć potencjalnych problemów podczas przerwy technicznej.

Bank podkreśla, że bezpieczeństwo transakcji i satysfakcja klientów są dla niego priorytetem, a przerwy techniczne są niezbędne do utrzymania najwyższych standardów.

Klienci, którzy mają pytania lub potrzebują dodatkowych informacji, mogą skontaktować się z działem obsługi klienta BNP Paribas.

Podsumowując, BNP Paribas planuje przerwę techniczną na 29 lipca 2023 roku, w godzinach od 00:00 do 06:00. Podczas tej przerwy, serwis www.bnpparibas.pl będzie niedostępny, ale klienci będą mogli korzystać z podstawowych usług transakcyjnych.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]