Innowacyjne rozwiązanie płatności teraz dostępne w Polsce! Wypróbuj nową alternatywę.

Bramka płatnicza imoje znana jest z innowacyjności i dostosowywania swojej oferty do potrzeb konsumentów. Wprowadzenie płatności Visa Mobile to kolejny krok w tej strategii. Ta metoda płatności jest coraz bardziej popularna na całym świecie, a teraz polscy klienci również mogą z niej skorzystać.

Fot. Kraków w Pigułce

Jak podkreśla Marcin Pirog, dyrektor ds. innowacji w ING Banku Śląskim: „W ING stawiamy na nowoczesne rozwiązania płatnicze. Visa Mobile to kolejny krok w kierunku cyfryzacji bankowości. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci docenią prostotę i bezpieczeństwo tej metody płatności.”

Płatności Visa Mobile to innowacyjna metoda płatności, która zdecydowanie zwiększa wygodę zakupów online. Klienci nie muszą wpisywać długich numerów kart, co przyspiesza proces zakupu, a jednocześnie zwiększa bezpieczeństwo transakcji.

Zalety płatności Visa Mobile zostały docenione przez wielu konsumentów na całym świecie. Teraz, dzięki współpracy ING Banku Śląskiego z Visa, również polscy klienci mogą cieszyć się z tej nowoczesnej metody płatności.

„Płatności Visa Mobile to dla nas naturalny krok w kierunku zwiększenia wygody naszych klientów – mówi Marcin Nowak, dyrektor ds. innowacji w imoje. – Cieszymy się, że możemy oferować naszym klientom jeszcze więcej możliwości płatności, dostosowanych do ich potrzeb i oczekiwań.”

Wprowadzenie płatności Visa Mobile to kolejny przykład na to, jak ING Bank Śląski oraz bramka płatnicza imoje, współpracują na rzecz wprowadzania innowacyjnych rozwiązań na polski rynek. W trosce o wygodę i bezpieczeństwo swoich klientów, obie instytucje nieustannie pracują nad udoskonalaniem swojej oferty.

Podsumowując, wprowadzenie płatności Visa Mobile to duży krok naprzód dla polskiego rynku e-commerce. Jest to kolejna innowacyjna metoda płatności, która z pewnością przyczyni się do zwiększenia wygody zakupów online. Zarówno ING Bank Śląski, jak i bramka płatnicza imoje, pokazały, że są na czele innowacji w sektorze płatności, co z pewnością przyniesie korzyści zarówno dla konsumentów, jak i dla handlowców.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]