mBank informuje o planowanej przerwie technicznej. Sprawdź, jak to wpłynie na twoje operacje

mBank, jedno z czołowych instytucji bankowych w Polsce, ogłosił planowaną przerwę techniczną 8 sierpnia. Przerwa, zaplanowana na godziny 22.00 – 00.00, wpłynie na dostępność maklerskiej aplikacji mBank Giełda. Klienci banku powinni zauważyć, że nie będą mogli zalogować się do tej aplikacji w tych godzinach.

Fot. pixabay.com

Przerwa techniczna 8 sierpnia – maklerska aplikacja mBank Giełda

Ze względu na zaplanowane prace techniczne, 8 sierpnia (wtorek), w godzinach 22.00 – 00.00 nie zalogujesz się do maklerskiej aplikacji mBank Giełda. Systemy transakcyjne eMakler i mInwestor będą w tym czasie dostępne.

 Przepraszamy za utrudnienia.” – czytamy w komunikacie.

W wydanym oświadczeniu, bank zwraca uwagę na to, że inne systemy transakcyjne, takie jak eMakler i mInwestor, nie będą dotknięte przerwą techniczną. To oznacza, że mimo nieobecności mBank Giełda, klientom nadal będzie dostępne pełne spektrum usług finansowych.

Przerwa techniczna to standardowy element utrzymania i modernizacji infrastruktury informatycznej banku. W tym czasie, specjaliści od IT będą pracować nad aktualizacją i poprawą systemów, co przyniesie klientom lepsze, bardziej efektywne i bezpieczne usługi. Celem takich przerw jest zazwyczaj implementacja nowych funkcji, poprawa bezpieczeństwa danych oraz optymalizacja istniejących funkcji.

mBank zapewnił swoich klientów, że te przerwy są zaplanowane tak, aby jak najmniej zakłócać normalne funkcjonowanie banku. Wybrano godziny nocne, kiedy aktywność bankowa jest na najniższym poziomie, aby zminimalizować wpływ przerwy na użytkowników.

W oświadczeniu, mBank przeprosił swoich klientów za wszelkie utrudnienia, które mogą napotkać podczas przerwy technicznej. Bank zobowiązał się do jak najszybszego przywrócenia pełnej funkcjonalności aplikacji mBank Giełda i do zapewnienia, że wszelkie planowane prace techniczne będą przeprowadzane z największą starannością, aby zapewnić bezproblemowy powrót do normalnego funkcjonowania.

Podsumowując, klientów mBanku należy poinformować o planowanej przerwie technicznej 8 sierpnia w godzinach 22.00 – 00.00, która wpłynie na dostępność maklerskiej aplikacji mBank Giełda. Wszystkie inne usługi, w tym eMakler i mInwestor, będą działać jak zwykle. Bank przeprasza za wszelkie utrudnienia i obiecuje, że będzie pracować nad jak najszybszym przywróceniem wszystkich usług.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]