Zabezpiecz gotówkę! Bankomaty i wpłatomaty mogą być nieczynne

Bank ING zapowiedział utrudnienia w korzystaniu z wpłatomatów i bankomatów w dniu 6 sierpnia do godziny 00:00 oraz w dniu 7 sierpnia do godziny 01:00. Przyczyną tych ograniczeń są planowane prace serwisowe, które mają na celu usprawnienie działania sieci ING/Planet Cash. Prace te są niezbędne, aby zapewnić klientom banku jeszcze lepsze i bardziej niezawodne usługi.

Fot. Kraków w Pigułce

W związku z planowanymi pracami serwisowymi, istnieje ryzyko wystąpienia problemów z realizacją transakcji w urządzeniach sieci ING/Planet Cash. Transakcje we wrzutniach będą mogły być realizowane w trybie offline, co może wpłynąć na czas realizacji operacji oraz na dostępność niektórych usług.

Dla klientów, którzy planują w tym okresie wydatki, Bank ING zaleca zabezpieczenie odpowiedniej ilości gotówki zawczasu. Dzięki temu unikną oni ewentualnych niedogodności związanych z ograniczeniami w dostępie do wpłatomatów i bankomatów.

Ograniczenia w korzystaniu z wpłatomatów i bankomatów mogą mieć wpływ na codzienne czynności wielu klientów. Dlatego Bank ING przeprasza za wszelkie utrudnienia, jakie mogą wyniknąć z przeprowadzanych prac serwisowych. Jednocześnie zapewnia klientów, że pracuje nad tym, aby jak najszybciej zakończyć naprawy i przywrócić pełną dostępność do usług.

Warto podkreślić, że prace serwisowe są nieodzownym elementem dbania o infrastrukturę bankową. Regularne konserwacje i modernizacje pozwalają zapewnić bezpieczeństwo, niezawodność oraz pełną funkcjonalność systemu bankowego. Dlatego mimo ewentualnych utrudnień, takie działania są w dłuższej perspektywie korzystne dla klientów, którzy mogą cieszyć się jeszcze lepszymi usługami.

Bank ING zachęca swoich klientów do śledzenia komunikatów banku w celu na bieżąco być informowanym o ewentualnych zmianach i aktualizacjach dotyczących dostępności usług w trakcie prac serwisowych.

Podsumowując, w dniu 6/7 sierpnia Bank ING przeprowadzi prace serwisowe, które mogą wpłynąć na ograniczenia w korzystaniu z wpłatomatów i bankomatów. Klienci, którzy planują wtedy wydatki, powinni się zabezpieczyć odpowiednią ilością gotówki. Bank ING przeprasza za ewentualne utrudnienia i zapewnia, że dąży do jak najszybszego przywrócenia pełnej funkcjonalności swoich usług.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]