Samolot z prezydentem zawrócił do Warszawy. Próbował wylądować cztery razy

Samolot z Prezydentem Andrzejem Dudą nie mógł wylądować w Gdyni, ze względu na warunki pogodowe. Po czterech próbach zawrócił do Warszawy.

Fot. Shutterstock

„Delegacja Prezydenta była w drodze na miejsce. Niestety warunki pogodowe uległy wyraźnemu pogorszeniu. Nad portem lotniczym w Gdyni załoga wykonywała kilkukrotne podejście do lądowania. Decyzją pilota samolot zawrócił do Warszawy. Ze względu na prowadzone na Morzu Bałtyckim rosyjskie ćwiczenia, Prezydentowi bardzo zależy na odebraniu na miejscu raportu od dowódców na temat sytuacji bezpieczeństwa na morzu, dlatego kolejna wizyta Prezydenta odbędzie się niezwłocznie, w najbliższym możliwym czasie” – napisał Szef BBN Jacek Siewiera o przełożeniu wizyty Prezydenta RP w Marynarce Wojennej.

Pogoda w woj. Pomorskim jest groźna. IMGW wydał ostrzeżenia dla tej części kraju. W Rozeriu doszło do bardzo groźnego zdarzenia. Piorun uderzył w grupę ludzi. Dwie osoby zostały zabrane do szpitala.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]