Bankomaty i wpłatomaty mogą przestać działać. Zadbaj wcześniej o gotówkę [04.08.2023]

Klienci korzystający z usług Banku ING powinni być świadomi nadchodzących utrudnień w korzystaniu z wpłatomatów i bankomatów w dniach 6 i 7 sierpnia. W tym okresie, w związku z planowanymi pracami serwisowymi, istnieje możliwość wystąpienia problemów z realizacją transakcji w urządzeniach sieci ING/Planet Cash.

Fot. Kraków w Pigułce

W nocy z 6 na 7 sierpnia, w godzinach od 00:00 do 01:00, Bank ING przeprowadzi niezbędne prace serwisowe, które mogą wpłynąć na funkcjonowanie wpłatomatów oraz bankomatów. Warto zaznaczyć, że transakcje we wpłatomatach mogą być wówczas realizowane w trybie offline, co oznacza, że ich przetwarzanie może być ograniczone, a dostępność środków na rachunku może być niemal natychmiastowa.

Aby uniknąć potencjalnych problemów z dostępnością gotówki podczas tego okresu, Bank ING zaleca klientom, którzy planują wydatki w dniach 6 i 7 sierpnia, aby wcześniej zabezpieczyli odpowiednią ilość gotówki. Warto pamiętać, że utrudnienia te mogą wpłynąć na codzienne wydatki, więc zaplanowanie finansów na ten czas może być kluczowe, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

Bank ING przeprasza swoich klientów za ewentualne utrudnienia wynikające z przeprowadzanych prac serwisowych. Działania te są jednak niezbędne w celu zapewnienia sprawnej i bezpiecznej obsługi wszystkich użytkowników systemu.

Warto zauważyć, że prace serwisowe są standardową procedurą dla instytucji finansowych. Ich cel to zapewnienie jak najwyższej jakości usług i ochrona klientów przed potencjalnymi zagrożeniami związanymi z cyberbezpieczeństwem. Dlatego też, mimo że mogą być uciążliwe, są konieczne i przynoszą korzyści w dłuższej perspektywie.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości dotyczących planowanych prac serwisowych, klienci Banku ING powinni skontaktować się z obsługą klienta, która służy pomocą i udzieli wszelkich potrzebnych informacji.

Podsumowując, Bank ING zapowiada utrudnienia w korzystaniu z wpłatomatów i bankomatów w dniach 6 i 7 sierpnia z powodu planowanych prac serwisowych. W związku z tym, zaleca się klientom, którzy wówczas planują wydatki, aby zabezpieczyli odpowiednią ilość gotówki wcześniej. Prace serwisowe są niezbędne dla zapewnienia bezpiecznej i efektywnej obsługi klientów, dlatego też Bank ING przeprasza za wszelkie utrudnienia i prosi o zrozumienie.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]