Polski gigant bankowy wprowadza nową funkcję, która zadowoli klientów [04.08.2023]

Kiedyś, gdy przelew został zlecony, nie można było go cofnąć – przynajmniej nie bez ogromnej ilości trudu i biurokracji. Dzięki najnowszej funkcji wprowadzonej przez serwis iPKO Biznes, historia ta zmienia się na korzyść klientów.

Fot. Kraków w Pigułce

Teraz, w serwisie iPKO biznes, klienci mają możliwość anulowania zleconego przelewu zagranicznego na każdym jego etapie – zarówno zrealizowanym, jak i oczekującym na realizację. Ta innowacyjna funkcja jest odpowiedzią na potrzeby klientów biznesowych, którzy często muszą radzić sobie z dynamicznie zmieniającymi się sytuacjami.

Funkcja anulowania przelewu jest dostępna z dwóch głównych powodów. Pierwszym jest sytuacja, gdy zleceniodawca zdecyduje się odwołać płatność. Drugim powodem, za którym kryje się sporo frustracji, jest pomyłka w kontach odbiorcy. Omyłki zdarzają się, a teraz, dzięki iPKO Biznes, mogą być szybko i łatwo naprawiane.

Jednak warto pamiętać o pewnych niuansach. Jeśli anulujesz przelew zagraniczny, w którym waluta konta różni się od waluty przelewu, mogą wystąpić różnice kursowe. To normalne zjawisko na rynku finansowym i nie jest spowodowane przez bank, lecz przez globalne ruchy na rynku walutowym.

Kolejną ważną rzeczą jest fakt, że anulowanie przelewu zagranicznego nie oznacza natychmiastowego zwrotu pieniędzy na Twoje konto. Proces ten może zająć pewien czas, ale bank gwarantuje, że dołoży wszelkich starań, aby proces ten był jak najkrótszy.

Wprowadzenie takiej funkcji jest kolejnym dowodem na to, że iPKO Biznes stawia na innowacje i komfort swoich klientów. Wiedza, że można anulować przelew, nawet jeśli jest już w trakcie realizacji, daje pewność i spokój ducha, a to jest nieocenione w dzisiejszym szybkim świecie biznesu.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]