Weekendowe utrudnienia niektórych usług w trzech bankach. Warto się na nie przygotować!

Jak co tydzień kilka banków planuje prace serwisowe. W związku z tym klienci muszą przygotować się na czasowe utrudnienia w korzystaniu z niektórych funkcji

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

Na ten weekend trzy banki zapowiedziały prace serwisowe, a co za tym idzie czasowe przerwy techniczne w dostępie do niektórych usług.

  • ING Bank Śląski: pierwsza przerwa techniczna będzie miała miejsce w nocy z soboty na niedzielę (5/6 sierpnia) w godzinach 23:00-6:00 wystąpią utrudnienia w korzystaniu z bankomatów oraz wpłatomatów. Niedostępne będą również takie funkcje jak: Blik, przelewy ekspresowe, płatności internetowych za pomocą Płać z ING, płatności kartami w Internecie z potwierdzeniem w aplikacji lub jednorazowym kodem SMS oraz automatyczne płatności za przejazd autostradami.  Nie będzie możliwości również zalogowania się do systemu bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej ING Banku Śląskiego. Natomiast druga przerwa nastąpi w godzinach nocnych, z niedzieli na poniedziałek (6/7 sierpnia), od północy do godziny 1:00. Wtedy to mogą wystąpić problemy z realizacją transakcji w urządzeniach sieci ING/Planet Cash, wskazuje ING.
  • Nest Bank: w sobotę, między godziną 0:30 a 5:00 rano, nie będzie możliwości skorzystania z Blika, Visa Mobile, płatności w sklepie internetowym za pośrednictwem linka do płatności. Ponadto nie będzie można potwierdzić płatności za zakupy kartą w internecie przy użyciu bankowości elektronicznej, przelewów natychmiastowych, doładowań do telefonu, opcji zmieniania limitów płatności w bankowości elektronicznej oraz operacji na saszetkach. Nie będzie można również otworzyć nowego konta ani złożyć wniosków m.in. o wydanie karty, wypłatę świadczenia 300+ lub 500+.
  • Toyota Bank: w niedzielę, w godzinach 7:00-18:00 klienci mogą mieć utrudniony dostęp do systemu bankowości elektronicznej, autoryzacji płatności kartowych, automatycznego serwisu telefonicznego, wyciągów oraz usług tzw. szybkich płatności.

Źródło: bankier.pl

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]