PKO BP da swoim klientom po 50 zł. Są warunki [05.08.2023]

PKO BP rozda pieniądze swoim klientom w zamian za to, że będą używali płatności zbliżeniowych BLIK. Jest jednak jeden warunek przez który niektórzy nie zobaczą pieniędzy.

Fot. Kraków w Pigułce

Pierwszy z warunków jest dość prosty do spełnienia. Klienci muszą zrealizować pięć transakcji BLIK na kwotę co najmniej 100 zł. Pierwsza z tych transakcji musi zostać wykonana do końca sierpnia, a kolejne cztery powinny nastąpić w ciągu 10 dni od momentu wykonania pierwszej płatności.

Drugiego z warunków niestety już nie każdy może spełnić. Bank wymaga, aby funkcja płatności zbliżeniowych BLIK była aktywna jeszcze przed rozpoczęciem promocji, czyli przed 31 lipca.

Dodatkowo, płatności dokonywane przez Google Pay nie są brane pod uwagę w ramach promocji. Dodatkowo, tylko użytkownicy telefonów z systemem Android mogą skorzystać z oferty.

Bank przewidział nagrody dla pierwszych 10 000 klientów, którzy spełnią powyższe warunki. Każdy z nich otrzyma od banku 50 zł. Chociaż kwota ta nie jest wyjątkowo wysoka, jeżeli już korzystasz z płatności zbliżeniowych BLIK, nie masz nic do stracenia, a możesz tylko zyskać.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]