Zmiana w świecie płatności: Poznaj nową alternatywę dostępną w Polsce [06.08.2023]

W ramach nieustannego dążenia do usprawnienia i ułatwienia transakcji dla swoich klientów, ING Bank Śląski zapowiedział, że płatności Visa Mobile są już dostępne przez bramkę płatniczą imoje. Nowa metoda płatności została automatycznie wprowadzona we wszystkich sklepach internetowych korzystających z bramki płatniczej imoje, które akceptują karty płatnicze.

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

Visa Mobile to innowacyjne podejście do płatności w internecie, które umożliwia szybkie i bezpieczne transakcje kartami Visa bez konieczności wprowadzania danych karty, takich jak data ważności, kod CVV, imię i nazwisko posiadacza oraz numer karty. Zamiast tego, klienci sklepu muszą jedynie podać swój numer telefonu i potwierdzić płatność za pośrednictwem aplikacji bankowej na swoim telefonie komórkowym.

Wprowadzenie tej metody płatności nie tylko ułatwia proces zakupu, ale także zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa, ponieważ sklep nie przechowuje żadnych danych karty – te informacje są przetwarzane wyłącznie przez organizację płatniczą Visa. Co więcej, płatności Visa Mobile są dodatkowo chronione przez procedurę Chargeback, co oznacza, że jeśli zamówiony towar jest uszkodzony lub niezgodny z opisem, klient może łatwo odzyskać swoje pieniądze.

Płatności Visa Mobile są obecnie dostępne dla klientów ING Banku Śląskiego, Nest Banku i Banków Spółdzielczych. Klienci z kartami wydawanymi przez inne banki mogą skorzystać z tej usługi za pośrednictwem osobnej aplikacji Visa Mobile.

ING Bank Śląski jest pierwszym bankiem, który wsparł to innowacyjne rozwiązanie od Visa, a bramka płatnicza imoje jest jednym z pierwszych systemów płatności, które udostępniają tę formę płatności dla swoich klientów.

Bramka płatnicza imoje oferuje również wiele innych opcji płatności, w tym standardowe karty, BLIK, portfele cyfrowe, szybkie przelewy oraz możliwość skorzystania z odroczonych płatności lub leasingu na zakup maszyn i sprzętu. Te wielokierunkowe usługi płatnicze zapewniają większą elastyczność dla klientów, niezależnie od ich indywidualnych preferencji.

To nowoczesne podejście do płatności internetowych pokazuje, jak bardzo ING i imoje są zaangażowane w dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań dla swoich klientów, zawsze mając na uwadze ich bezpieczeństwo i wygodę.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]