Bankomaty i wpłatomaty mogą być nieczynne. Pomyśl o gotówce [07.08.2023]

Bank ING zapowiada utrudnienia w korzystaniu z wpłatomatów i bankomatów w dniach 6 i 7 sierpnia. Klienci korzystający z tych usług powinni wziąć pod uwagę możliwość niedostępności tych urządzeń i zabezpieczyć odpowiednią ilość gotówki na ewentualne wydatki.

Fot. Kraków w Pigułce

W ciągu nocy z 6 na 7 sierpnia, w godzinach od 00:00 do 01:00, zaplanowane zostały prace serwisowe, które mogą wpłynąć na normalne funkcjonowanie wpłatomatów oraz bankomatów należących do sieci ING i Planet Cash. W związku z tym, klienci mogą napotkać problemy z realizacją transakcji za pomocą tych urządzeń.

Warto zaznaczyć, że transakcje we wpłatomatach będą mogły być realizowane w trybie off-line, co oznacza, że wpłaty nadal będą możliwe, jednak mogą one wymagać nieco więcej czasu na przetworzenie w systemie. Wszelkie operacje na kontach bankowych, takie jak wypłaty gotówki czy wpłaty na konto, mogą podlegać pewnym ograniczeniom podczas prac serwisowych.

Bank ING przeprasza swoich klientów za potencjalne utrudnienia, jakie mogą wystąpić w związku z planowanymi pracami serwisowymi. Wspomniane działania mają na celu poprawę jakości usług oraz zapewnienie stabilności działania systemu, co w dłuższej perspektywie przyniesie korzyści dla wszystkich użytkowników.

Aby uniknąć nieprzewidzianych sytuacji i zapewnić sobie płynność finansową podczas tego okresu, zaleca się, aby klienci Banku ING zaplanowali swoje wydatki z wyprzedzeniem i odpowiednio zabezpieczyli się gotówką. W przypadku konieczności dokonywania wpłat lub wypłat gotówki, warto rozważyć wizytę w placówce bankowej przed planowanym okresem prac serwisowych.

Ważne jest, aby klienci mieli na uwadze zapowiedziane prace serwisowe i odpowiednio dostosowali swoje działania finansowe. Bank ING dokłada wszelkich starań, aby utrudnienia były jak najmniejsze, ale czasem takie prace są niezbędne dla poprawy jakości usług oraz zwiększenia bezpieczeństwa transakcji.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, klienci mogą skontaktować się z infolinią Banku ING, gdzie uzyskają szczegółowe informacje na temat planowanych prac serwisowych oraz ewentualnych ograniczeń w korzystaniu z usług bankowych w dniach 6 i 7 sierpnia.

Podsumowując, Bank ING zapowiada utrudnienia w korzystaniu z wpłatomatów i bankomatów w dniach 6 i 7 sierpnia w związku z planowanymi pracami serwisowymi. Aby uniknąć problemów, zaleca się klientom wcześniejsze zabezpieczenie odpowiedniej ilości gotówki. Bank ING przeprasza za wszelkie niedogodności i zapewnia, że prace serwisowe są niezbędne dla zapewnienia wysokiej jakości usług finansowych.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]