mBank przygotowuje się do przerwy technicznej – Co to oznacza dla Ciebie? [07.08.2023]

mBank, jedna z czołowych instytucji bankowych w Polsce, poinformował o planowanych na 8 sierpnia pracach technicznych. W związku z tym, w godzinach 22:00 – 00:00 klienci nie będą mogli zalogować się do maklerskiej aplikacji mBank Giełda.

Fot. Shutterstock/ Kraków w Pigułce

Przerwa techniczna 8 sierpnia – maklerska aplikacja mBank Giełda

Ze względu na zaplanowane prace techniczne, 8 sierpnia (wtorek), w godzinach 22.00 – 00.00 nie zalogujesz się do maklerskiej aplikacji mBank Giełda. Systemy transakcyjne eMakler i mInwestor będą w tym czasie dostępne.

 Przepraszamy za utrudnienia.” – czytamy w komunikacie.

Jednak mBank zapewnia, że usługi systemów transakcyjnych eMakler i mInwestor pozostaną dostępne dla klientów w czasie przerwy. To oznacza, że użytkownicy tych platform będą mogli kontynuować transakcje i monitorowanie swoich inwestycji bez przeszkód.

mBank zawsze stara się minimalizować niedogodności dla swoich klientów, dlatego przerwa techniczna została zaplanowana na późne godziny wieczorne, kiedy aktywność jest zazwyczaj niższa.

„Celem tych prac jest dalsze usprawnienie i optymalizacja naszych usług” – poinformował mBank. „Pragniemy zaoferować naszym klientom jeszcze bardziej stabilne i efektywne usługi finansowe”.

Bank przypomina, że klienci, którzy planują zalogować się do mBank Giełda w godzinach 22:00 – 00:00, powinni uprzednio uwzględnić zapowiedzianą przerwę techniczną. Osoby, które mogą potrzebować dostępu do aplikacji w tym czasie, powinny skorzystać z niej wcześniej lub odłożyć te czynności na później.

mBank przeprasza za wszelkie utrudnienia i prosi o cierpliwość w czasie przeprowadzania prac technicznych. Zapewniają, że wszelkie przerwy są niezbędne do utrzymania najwyższej jakości usług i bezpieczeństwa systemów bankowych.

W przypadku pytań lub wątpliwości, mBank zachęca do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]