Masz konto w tym banku? Masz szansę za zgarniecie pieniędzy. Trzeba spełnić pewien warunek [08.08.2023]

PKO BP oferuje swoim klientom unikalną okazję do zdobycia dodatkowych pieniędzy za korzystanie z płatności zbliżeniowych BLIK. Niemniej jednak, istnieją pewne warunki, które mogą uniemożliwić niektórym skorzystanie z tej oferty.

Fot. Shutterstock

Pierwszy z warunków jest dość prosty do zrealizowania. Klienci muszą dokonać pięciu transakcji za pomocą BLIK na łączną sumę co najmniej 100 zł. Pierwsza transakcja musi być wykonana do końca sierpnia, a pozostałe cztery – w ciągu 10 dni od pierwszej płatności.

Niestety, drugi warunek już nie jest do spełnienia. Bank wymagał, aby klienci aktywowali funkcję płatności zbliżeniowych BLIK przed rozpoczęciem promocji, czyli do końca lipca.

Warto również zauważyć, że płatności dokonywane za pośrednictwem Google Pay nie są brane pod uwagę w ramach promocji, a tylko posiadacze smartfonów z Androidem mogą skorzystać z oferty.

Pierwsze 10 000 klientów, którzy spełnią wszystkie warunki, otrzyma od banku bonus w wysokości 50 zł. Choć to nie jest ogromna suma, jeśli i tak korzystasz z płatności zbliżeniowych BLIK, to nie masz nic do stracenia, a możesz tylko zyskać.

Co to jest BLIK?

BLIK to innowacyjny system płatności mobilnych, stworzony w Polsce. Dzięki niemu, użytkownicy mogą dokonywać płatności w punktach handlowych, sieciach sklepów, a także online. BLIK pozwala na bezgotówkowe wypłaty z bankomatów oraz transferowanie pieniędzy do innych osób bez konieczności podawania numeru konta – wszystko to za pomocą sześciocyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

System BLIK jest dziełem Polskiego Standardu Płatności (PSP), grupy sześciu banków działających w Polsce. Tworzą ją Alior Bank, Bank Millennium, Bank Zachodni WBK, ING Bank Śląski, mBank i PKO Bank Polski. Wspólnie pracują nad rozwojem i utrzymaniem systemu, który ma na celu uproszczenie i usprawnienie transakcji mobilnych dla klientów. System BLIK rozpoczął swoją działalność w 2015 roku.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]