Placówki tego banku w Polsce tymczasowo nieczynne – dostępne jedynie bankomaty i wpłatomaty [10.08.2023]

W związku z bieżącymi zmianami organizacyjnymi, Bank BNP Paribas informuje o tymczasowym zawieszeniu działalności wszystkich swoich Centrów Obsługi Klienta na terenie Polski. Decyzja ta dotyczy wyłącznie dnia 14 sierpnia br.

Fot. Kraków w Pigułce

Jednak mimo tymczasowego zamknięcia placówek, Klienci Banku nie zostaną pozostawieni bez dostępu do podstawowych usług. Wpłaty oraz wypłaty gotówki będą nadal możliwe za pośrednictwem bankomatów oraz wpłatomatów rozmieszczonych na terenie całego kraju.

W obliczu tych okoliczności, Bank zaleca korzystanie z alternatywnych kanałów dostępu do usług bankowych: • Karty płatnicze oraz płatności Blik: Wygodne, szybkie i bezpieczne metody dokonywania transakcji, niezależnie od otwarcia placówek. • Bankomaty i wpłatomaty: Umożliwiają bezgotówkową wypłatę oraz wpłatę pieniędzy bez konieczności wizyty w oddziale. • Bankowość internetowa i mobilna: Dzięki nim Klienci mogą kontrolować swoje finanse, dokonywać przelewów i korzystać z wielu innych funkcji bez wychodzenia z domu. • Oficjalna strona internetowa: Na www.bnpparibas.pl można znaleźć wiele przydatnych informacji oraz – co ważne – umówić wizytę w jednym z Centrów Klienta na dogodny termin.

Bank BNP Paribas zdaje sobie sprawę z ewentualnych niedogodności wynikających z tej decyzji i pragnie podziękować swoim Klientom za wyrozumiałość oraz zaufanie. Zapewnia, że działania te są podejmowane w interesie zarówno Klientów, jak i Banku, by zapewnić najwyższą jakość obsługi w przyszłości.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]