Tymczasowe zamknięcie oddziałów banku w Polsce – obsługa przez bankomaty i wpłatomaty [11.08.2023]

14 sierpnia br. klienci Banku BNP Paribas doświadczą tymczasowej przerwy w działalności placówek obsługi klienta w Polsce. Informujemy, że wszystkie Centra Klienta będą nieczynne w tym dniu.

Fot. Kraków w Pigułce

Mimo tej tymczasowej przerwy, klienci banku nie muszą martwić się o dostęp do swoich środków. Wypłata oraz wpłata gotówki będzie możliwa przy użyciu bankomatów i wpłatomatów dostępnych na terenie całego kraju.

Równocześnie pragniemy przypomnieć o alternatywnych metodach realizacji operacji bankowych, które są dostępne dla naszych klientów:

Karty płatnicze i płatności blikiem – szybkie, wygodne i bezpieczne metody realizacji płatności, które eliminują konieczność posługiwania się gotówką.

Bankomaty i wpłatomaty – dostępne 24/7, umożliwiają szybką wypłatę i wpłatę gotówki.

Bankowość internetowa i mobilna – dzięki nowoczesnym rozwiązaniom bankowości online, klienci mogą zarządzać swoimi środkami, dokonywać przelewów oraz monitorować stan swojego konta z dowolnego miejsca na świecie.

Strona internetowa www.bnpparibas.pl – można tam umówić wizytę w jednym z Centrów Klienta po dniu 14 sierpnia.

Zdajemy sobie sprawę z ewentualnych niedogodności wynikających z tymczasowego zawieszenia działalności naszych placówek i pragniemy serdecznie podziękować za zrozumienie oraz cierpliwość. Zapewniamy, że nasze Centra Klienta wznowią działalność tak szybko, jak to tylko możliwe.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]