Nie żyją trzy osoby. Koszmarny wypadek pod Oświęcimiem

W miejscowości Harmęże (gm. Oświęcim) doszło do tragicznego wypadku. Zginęło w nim trzech mężczyzn. Dwóch z nich nie miało dokumentów i ich tożsamość jest ustalana przez policję.

Fot. Małopolska Policja

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod nadzorem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu ustalają okoliczności w jakich doszło do wypadku drogowego, w którym zginęło trzech mężczyzn.

Do zdarzenia doszło w nocy z 11 na 12 sierpnia około godziny 3.30 w miejscowości Harmęże gm. Oświęcim na ulicy Borowskiego. Jak wstępnie ustalono kierowca samochodu marki Renault Megane na łuku drogi z nieznanych przyczyn wypadł z jezdni po czym uderzył w przydrożny słup energetyczny.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący oraz dwóch pasażerów. Osoby te nie posiadały przy sobie dokumentów, w związku z tym aktualnie ustalana jest ich tożsamość. Renault, którym podróżowali mężczyźni pochodził z wypożyczalni.

Źródło: Małopolska Policja

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]