Tymczasowe zawieszenie działalności placówek znanego banku w Polsce – korzystaj z bankomatów i wpłatomatów [12.08.2023]

W związku z ważnymi procedurami wewnętrznymi bank BNP Paribas poinformował o tymczasowym zawieszeniu działalności swoich Centrów Obsługi Klienta. Decyzja ta dotyczy dnia 14 sierpnia br., kiedy to wszystkie placówki banku będą nieczynne.

Fot. Pixabay / Kraków w Pigułce

Klienci BNP Paribas nie muszą się martwić o dostęp do swoich środków w tym czasie. Chociaż tradycyjna obsługa w placówkach nie będzie dostępna, nadal możliwa będzie wypłata oraz wpłata gotówki w bankomatach i wpłatomatach.

Bank zachęca do korzystania z alternatywnych form obsługi i realizacji operacji bankowych:

  • Karty płatnicze i płatności blikiem: Współczesna technologia umożliwia bezgotówkowe dokonywanie transakcji w wielu miejscach, co jest wygodne i bezpieczne.
  • Bankomaty i wpłatomaty: Dzięki rozbudowanej sieci urządzeń, klienci mogą wypłacać i wpłacać gotówkę bez potrzeby odwiedzenia placówki.
  • Bankowość internetowa i mobilna: Elektroniczne kanały obsługi umożliwiają kontrolę nad finansami 24/7, gdziekolwiek się znajdujesz.
  • Oficjalna strona banku: Na www.bnpparibas.pl klienci mogą znaleźć wszelkie potrzebne informacje oraz umówić wizytę w Centrum Obsługi Klienta na dogodny dla siebie termin po 14 sierpnia.

Bank BNP Paribas pragnie przeprosić za wszelkie niedogodności i dziękuje za zrozumienie. Zawsze stawiając na pierwszym miejscu komfort i satysfakcję swoich klientów, bank jest pewien, że tymczasowe zawieszenie działalności Centrów Obsługi Klienta nie przysporzy większych problemów, a wszelkie operacje można będzie zrealizować za pomocą dostępnych narzędzi elektronicznych.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]