Polski bank wprowadza ogromne zmiany w przelewach. Klienci zdumieni [13.08.2023]

Znaczące zmiany w czołowym polskim banku. Jak ogłoszono niedawno, mBank wprowadza liczne innowacje w swoich zasadach oraz procedurze dokonywania przelewów.

Fot. Shutterstock

Najistotniejsza modyfikacja dotyka tematu przelewów i może niektórych klientów nieco zaskoczyć:

Przelewy na numer telefonu teraz tylko przez BLIK

Reagując na rosnące oczekiwania klientów, mBank postanowił wycofać opcję przelewów na telefon, które nie bazują na systemie BLIK. Od 26 września 2023 r., opcja dokonania przelewu na numer telefonu będzie dostępna tylko dla tych, którzy korzystają z tej metody poprzez BLIK. To decyzja idąca w kierunku uproszczenia i unifikacji usług bankowych.

Natychmiastowe potwierdzenie operacji

Dodatkowo, mBank wdraża narzędzie, które znacząco podniesie komfort korzystania z usług banku online. Od tej chwili, potwierdzenie transakcji w złotych, nawet jeśli nie jest ona realizowana od razu, ale podczas sesji wychodzącej, będzie widoczne tuż po zainicjowaniu operacji przez klienta. Po zatwierdzeniu operacji, klient nie będzie mógł jej ani zmienić, ani anulować. Komunikaty dotyczące tej funkcji znajdują się na witrynie mBanku.

Aktualizacja zasad

mBank wprowadza także dokładniejsze wyjaśnienia do swoich zasad. Celem jest prezentacja klarownych i dokładnych wytycznych sytuacji, które dają bankowi prawo do modyfikacji regulaminów. Bank również klaruje zasady komunikacji o modyfikacjach w dokumentach.

Więcej szczegółów na temat tych i innych modyfikacji jest dostępne na witrynie mBanku. mBank kontynuuje swoje działania na rzecz pełnej przejrzystości, komfortu i dostosowywania oferty do oczekiwań klientów.

W związku z nowościami, zachęcamy klientów mBanku do zapoznania się z uaktualnionymi zasadami i procedurami przelewów. Wprowadzone aktualizacje to krok naprzód w procesie innowacji i optymalizacji bankowości w Polsce.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]