Brak dostępu do bankomatów znanej sieci – przygotuj się z wyprzedzeniem [14.08.2023]

Klienci banku ING powinni przygotować się na krótkotrwałe utrudnienia w korzystaniu z wpłatomatów i bankomatów tej instytucji. Jak poinformował bank, w nocy z 20 na 21 sierpnia, dokładnie w godzinach od 0:00 do 0:30, planowane są prace serwisowe, które mogą wpłynąć na funkcjonowanie urządzeń.

Fot. Kraków w Pigułce

Szczegółowe informacje wskazują, że mogą wystąpić problemy z realizacją zarówno wpłat, jak i wypłat w urządzeniach sieci ING oraz sieci współpracującej Planet Cash. Co więcej, transakcje dokonywane we wrzutniach wpłatomatów mogą być realizowane w trybie off-line, co może wydłużyć czas realizacji operacji.

Przyczyną tych utrudnień są zaplanowane prace serwisowe, które mają na celu poprawę jakości świadczonych przez bank usług. Chociaż przerwa w dostępie do wpłatomatów i bankomatów jest krótkotrwała, bank radzi swoim klientom, aby w miarę możliwości unikali korzystania z urządzeń w wskazanym terminie i przesunęli planowane operacje na inny czas.

Bank ING przeprasza wszystkich swoich klientów za wszelkie niedogodności związane z tymi pracami i zapewnia, że są one niezbędne do zapewnienia jeszcze lepszej jakości obsługi w przyszłości.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]