Przerwa w dostępie do aplikacji – bank przeprasza za niedogodności [14.08.2023]

W najbliższą sobotę, 19 sierpnia, użytkownicy aplikacji mBank Giełda będą musieli wykazać się nieco cierpliwością. mBank poinformował o planowanej przerwie technicznej w swojej aplikacji maklerskiej.

Fot. Pixabay / Kraków w Pigułce

Zakres przerwy

Planowane prace techniczne potrwają od 09:00 do 14:00, co oznacza, że przez te kilka godzin klienci nie będą mogli się zalogować do aplikacji mBank Giełda. Bank podkreślił, że takie prace są niezbędne do zapewnienia ciągłego i bezproblemowego funkcjonowania systemów oraz aby dostarczać swoim klientom jeszcze lepsze usługi w przyszłości.

Alternatywne systemy wciąż dostępne

Warto zwrócić uwagę, że mimo przerwy w działaniu aplikacji mBank Giełda, inne systemy transakcyjne banku, takie jak eMakler i mInwestor, pozostaną dostępne. To dobra wiadomość dla inwestorów i maklerów, którzy będą chcieli przeprowadzać transakcje lub monitorować rynek w tych godzinach.

Przeprosiny od banku

Bank zwrócił się z przeprosinami do swoich klientów za wszelkie utrudnienia związane z planowaną przerwą. Prace techniczne są nieuniknione w świecie cyfrowych usług i technologii, ale mBank stara się zminimalizować ich wpływ na codzienne operacje swoich klientów.

Podsumowanie

Klienci mBanku korzystający z aplikacji mBank Giełda powinni przygotować się na krótką przerwę w jej dostępie 19 sierpnia. Jednakże, dzięki dostępowi do innych systemów transakcyjnych, nie powinni odczuć większych niedogodności.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]