Zmiany w godzinach otwarcia ZUS 14 sierpnia 2023 r. – ważne informacje dla klientów

W związku z nadchodzącymi zmianami w funkcjonowaniu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, wszystkie osoby korzystające z usług ZUS powinny zwrócić uwagę na nowe godziny obsługi w poniedziałek 14 sierpnia 2023 roku. W tym dniu, zarówno placówki ZUS na terenie całego kraju, jak i Centrum Obsługi Telefonicznej, będą dostępne dla klientów jedynie do godziny 15:00.

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

W związku z tym, zachęcamy wszystkich klientów do korzystania z Platformy Usług Elektronicznych, która pozwala na załatwienie wielu spraw związanych z ubezpieczeniami społecznymi bez konieczności opuszczania domu. Dzięki temu można uniknąć ewentualnych kolejek czy oczekiwania w placówkach oraz zaoszczędzić czas.

„W poniedziałek 14 sierpnia nasze placówki oraz Centrum Obsługi Telefonicznej będą dostępne dla klientów do godz. 15.00.

Zachęcamy Państwa do załatwiania swoich spraw w ZUS bez wychodzenia z domu za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych.

Za utrudnienia przepraszamy.”

Rozumiemy, że takie zmiany mogą wiązać się z pewnymi niedogodnościami dla naszych klientów. Za wszelkie utrudnienia związane z tymczasowym skróceniem godzin pracy w tym dniu serdecznie przepraszamy i prosimy o zrozumienie. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości obsługi przy jednoczesnym dbaniu o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów oraz pracowników.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]