Komunikat banku: Aplikacja niedostępna dla klientów [16.08.2023]

mBank, jeden z czołowych banków w Polsce, poinformował swoich klientów o planowanej przerwie technicznej w aplikacji mBank Giełda. Przerwa ta zostanie przeprowadzona 19 sierpnia (sobota) w godzinach od 09:00 do 14:00.

Fot. Shutterstock / Kraków w Pigułce

Użytkownicy aplikacji maklerskiej nie będą mogli się zalogować w wyżej wspomnianych godzinach. Chociaż takie przerwy mogą być niedogodne dla inwestorów, są one konieczne, aby utrzymać aplikację na najwyższym poziomie bezpieczeństwa i wydajności.

Jednakże warto zwrócić uwagę na dobre wieści dla klientów korzystających z innych usług maklerskich mBanku. Systemy transakcyjne eMakler i mInwestor będą nadal dostępne w czasie przerwy technicznej w aplikacji mBank Giełda. Dzięki temu inwestorzy mogą w dalszym ciągu śledzić ruchy na rynku i dokonywać niezbędnych transakcji.

Bank już wcześniej wydał oficjalne oświadczenie, w którym przeprasza za wszelkie niedogodności związane z planowaną przerwą. Jak zawsze, mBank dąży do zapewnienia swoim klientom najlepszych usług. Takie prace konserwacyjne są częścią stałego procesu doskonalenia i aktualizacji systemów, aby zapewnić ich stabilność i bezpieczeństwo.

Dla klientów, którzy planują dokonywać jakichkolwiek operacji na platformie mBank Giełda w w/w dzień, zaleca się uwzględnienie zaplanowanej przerwy w swoich planach inwestycyjnych.

Podsumowując, choć przerwy techniczne mogą być czasami uciążliwe, są one niezbędne w świecie cyfrowych banków i platform inwestycyjnych. Ważne jest, by klienci byli świadomi takich przerw i dostosowywali swoje działania zgodnie z nimi.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]