Brak dostępu do aplikacji bankowej: oświadczenie i przeprosiny [17.08.2023]

mBank, jeden z czołowych banków działających na polskim rynku, poinformował o zaplanowanych pracach technicznych w swojej aplikacji maklerskiej mBank Giełda. Prace mają się odbyć 19 sierpnia, czyli w najbliższą sobotę, w godzinach od 09:00 do 14:00. W tym czasie klienci banku nie będą mogli zalogować się do wspomnianej aplikacji.

Fot. Pixabay / Kraków w Pigułce

To ważne informacje dla wszystkich inwestorów, którzy korzystają z usług maklerskich MBanku. Chociaż dostęp do aplikacji mBank Giełda zostanie ograniczony na kilka godzin, bank podkreśla, że pozostałe systemy transakcyjne, takie jak eMakler i mInwestor, będą w tym czasie dostępne i działające bez przeszkód. Dzięki temu inwestorzy nie zostaną całkowicie odcięci od możliwości przeprowadzania transakcji giełdowych.

Bank wyraził przeprosiny za wszelkie utrudnienia związane z planowaną przerwą techniczną. Prace mają na celu usprawnienie działania aplikacji i wprowadzenie nowych rozwiązań, które zapewnią klientom lepsze i bardziej stabilne korzystanie z usług maklerskich.

Dla wielu klientów, zwłaszcza tych aktywnie inwestujących na giełdzie, przerwy techniczne mogą być pewnym utrudnieniem, ale są one konieczne, aby systemy bankowe działały efektywnie i bezpiecznie. Ważne jest, aby inwestorzy byli świadomi tych planowanych przerw i dostosowywali swoją strategię inwestycyjną zgodnie z dostępnymi narzędziami.

Zachęcamy wszystkich klientów MBanku do zaplanowania swojej aktywności na giełdzie z uwzględnieniem nadchodzącej przerwy technicznej w aplikacji mBank Giełda i korzystania z alternatywnych systemów transakcyjnych w tym czasie.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]