Informacja dla klientów: bankomaty popularnej sieci wkrótce nieczynne [17.08.2023]

Klienci banku ING powinni przygotować się na krótkotrwałe przerwy w dostępie do wpłatomatów i bankomatów w nocy z 20 na 21 sierpnia. Jak informuje bank, w godzinach 0:00 – 0:30 mogą wystąpić problemy z realizacją wpłat i wypłat w urządzeniach sieci ING oraz Planet Cash.

Fot. Kraków w Pigułce

Dlaczego do tego dojdzie? Przyczyną utrudnień będą zaplanowane prace serwisowe, mające na celu poprawę jakości i stabilności świadczonych usług. To oznacza, że transakcje, zwłaszcza te realizowane we wrzutniach, mogą być przetwarzane w trybie off-line. W praktyce oznacza to możliwość opóźnień lub chwilowych braków dostępu do środków.

Aby uniknąć potencjalnych niedogodności związanych z tą przerwą, ING zaleca swoim klientom dokonywanie wszelkich niezbędnych wpłat lub wypłat gotówki przed wyznaczonym terminem lub po jego zakończeniu. Chociaż przerwa potrwa zaledwie 30 minut, lepiej jest być przygotowanym i unikać ewentualnych problemów.

Bank ING zapewnia, że prace są niezbędne dla zapewnienia najwyższego standardu obsługi. Jednocześnie bank zachęca do korzystania z innych dostępnych kanałów obsługi w tym czasie, takich jak bankowość internetowa czy mobilna.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]