Niezwykle przydatna aplikacja! Pomaga odnaleźć zaginione zwierzęta

Część właścicieli zwierzaków wiedzą, jaki stres wywołuje sytuacja gdy nie mogą oni odnaleźć swojego pupila. Na szczęście jest na to świetne rozwiązanie i bardzo pomocna okazuje się pewna aplikacja

fot. Pixabay

Zdarzają się niestety sytuacje, kiedy to wypuszczony na zewnątrz kot nie wraca przez kilka dni, lub zerwany ze smyczy pies, biegnąc za samochodem gubi drogę powrotną. Odnalezienie na własną rękę zaginionego zwierzaka nie zawsze może być proste lub co gorsza możliwe. Szczęśliwie powstała aplikacja, która zwiększy szansę odnalezienia pupila.

Znajda.org jest aplikacją, której głównym założeniem jest pomoc użytkownikowi w odnalezieniu zaginionego zwierzaka. W tym celu można opublikować na niej dwa typy ogłoszeń, w których informujemy o zagubieniu lub odnalezieniu czworonoga. Dzięki stale rosnącej liczbie użytkowników aplikacji, rośnie również nadzieja na odnalezienie czworonoga.

Jest ona bezpłatna, a jej stworzenie sfinansowano ze środków europejskich. Zawiera ona takie opcje jak przeglądanie poszczególnych ogłoszeń, podgląd mapy z naniesionymi lokalizacjami zgłoszeń użytkowników, powiadomienia w obszarze gminy lub wybranej lokalizacji oraz zgłaszania zaginięcia lub znalezienia zwierzaka. Każde ogłoszenie może zawierać wiele informacji jak szczegółowy opis wyglądu, numer chip, lokalizację zgłoszenia czy nawet przewidzianą nagrodę za pomoc w odnalezieniu. Dodatkowo można udostępnić 3 zdjęcia.

Źródło: dobreprogramy.pl

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]