Nowa kolekcja maskotek Kerfusia w Carrefour! Teraz można je kupić z dużym rabatem

Kto nie zna i nie kocha Kerfusia? Ten sympatyczny bohater zdobywa serca klientów Carrefour od lat. A teraz, od 14 sierpnia, możemy cieszyć się nową kolekcją gadżetów z jego wizerunkiem, które są dostępne w sklepach Carrefour w niewiarygodnie atrakcyjnych cenach!

Fot. Kraków w Pigułcea

1. Kerfusiowy MineKotek Chciałbyś mieć przy sobie wygodny kącik do relaksu? MineKotek to pufa w sam raz dla Ciebie. Zamiast standardowej ceny 47,99 zł, teraz dostępna jest za jedynie 24,99 zł!

2. Kerfusiowa MasKotka XXL Ta olbrzymia maskotka to nie tylko idealny towarzysz do przytulania w chłodne wieczory, ale także świetny poduszek do siedzenia czy opierania się. Teraz w promocyjnej cenie 39,99 zł, zamiast 79,99 zł!

3. Kerfusiowa MasKotka Mniejsza, ale równie urocza wersja kociej maskotki. Jej standardowa cena to 39,99 zł, ale teraz możemy ją zdobyć za jedyne 19,99 zł!

Jeśli myślisz, że te atrakcyjne ceny to koniec niespodzianek, mylisz się! Aby skorzystać z 50% rabatu na gadżety Kerfusia, wystarczy, że zrobisz zakupy za minimum 50 zł. Rabat zostanie automatycznie naliczony przy kasie.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]