Niesamowicie przydatna funkcja w kasach Biedronki! Wypłata bez prowizji!

Usługa „Płać kartą i wypłacaj” pozwala na wypłatę gotówki przy okazji dokonywania zakupów. Ta opcja jest już dostępna dla posiadaczy kart Visa i Mastercard, także zbliżeniowo, również przy płatności smartfonem, w 2 tysiącach sklepów sieci Biedronka.

Fot. Kraków w Pigułce

Jak skorzystać z usługi „Płać kartą i wypłacaj”? Ta opcja jest dostępna podczas zakupów w sklepach sieci Biedronka, za które płatność realizowana jest kartą Visa lub Mastercard. Wypłata gotówki jest możliwa już przy transakcjach zakupu powyżej 1 zł, jednak w kasie sklepu musi znajdować się odpowiednia ilość gotówki. Płacąc za zakupy kartą, smartwatchem czy smartfonem, należy poinformować kasjera o zamiarze wypłaty pieniędzy.

„Należy podać kasjerowi kwotę wypłaty i włożyć lub przyłożyć kartę do terminala płatniczego przy kasie. Wypłata jest zawsze zabezpieczona kodem PIN do karty, a jej minimalny poziom to 50 zł. Pobrana w gotówce kwota jest doliczana do wartości zakupów w sklepie Biedronka” – mówi Lidia Stegenta-Głowala, dyrektor ds. operacji finansowych w sieci Biedronka.

W ramach usługi możliwa jest także wypłata wielokrotności 50 zł, ale nie więcej niż 300 zł (tj. 50 zł, 100 zł, 150 zł, 200 zł, 250 zł i 300 zł). Z usługi można skorzystać wielokrotnie danego dnia. Serwis nie jest dostępny w kasach samoobsługowych. Biedronka nie będzie pobierać opłat za skorzystanie z usługi. Ewentualne opłaty pobierane są przez bank, który wydał kartę. Na razie nie wiadomo, jak podejdą do tego banki, ale jako, że będzie to kwota doliczana do zakupów, najprawdopodobniej opłata będzie widniała, jako po prostu usługa zapłaty za zakupy w Biedronce.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]