PKO BP prezentuje: konto mieszkaniowe pełne profitów [18.08.2023]

10 sierpnia 2023 r. PKO BP wprowadziło na rynek nową ofertę, która może zainteresować wiele osób planujących zakup pierwszego mieszkania. W ramach rządowego Programu „Pierwsze Mieszkanie”, bank przedstawia Konto Mieszkaniowe, zaprojektowane specjalnie dla tych, którzy chcą skutecznie oszczędzać na własne „M”.

Fot. Kraków w Pigułce

Kto może skorzystać z Konta Mieszkaniowego?

Oferta jest dostępna dla osób w wieku od 13 do 45 lat. Jeśli zastanawiasz się nad systematycznym oszczędzaniem na cele mieszkaniowe, to ta propozycja może być idealna dla Ciebie. Wystarczy odwiedzić jeden z oddziałów PKO BP, aby otworzyć konto.

Najważniejsze korzyści z Konta Mieszkaniowego

  1. Promocyjne oprocentowanie: Konto Mieszkaniowe oferuje atrakcyjne oprocentowanie na poziomie 5,35% w skali roku. Promocja obowiązuje do końca 2023 roku, co daje szansę na znaczący wzrost zgromadzonych środków.
  2. Elastyczność w oszczędzaniu: Możliwość wpłacania kwot od 500 do 2000 zł miesięcznie pozwala dostosować oszczędzanie do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Co więcej, oszczędzać można nawet przez całe 10 lat.
  3. Premia mieszkaniowa: To dodatkowy bonus, który z pewnością przyspieszy realizację Twoich planów mieszkaniowych.
  4. Korzyści podatkowe: Regularne wpłaty oraz przeznaczenie zgromadzonych środków na cele mieszkaniowe uprawniają do zwolnienia odsetek i premii z podatku dochodowego. To oznacza więcej pieniędzy na Twoim koncie.
  5. Zero opłat za prowadzenie: PKO BP dba o swoich klientów, oferując brak opłat związanych z prowadzeniem Konta Mieszkaniowego.

W obliczu rosnących cen nieruchomości oraz trudności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, oferta PKO BP może stać się kluczem do realizacji marzeń o własnym mieszkaniu. Dzięki atrakcyjnym warunkom i wsparciu rządowego programu, pierwszy krok w kierunku własnych czterech kątów może być łatwiejszy niż myślisz.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]