Konto mieszkaniowe w PKO BP: dlaczego warto się zainteresować? [20.08.2023]

10 sierpnia 2023 r. PKO BP wprowadziło do swojej oferty nowe Konto Mieszkaniowe, które stanowi odpowiedź na potrzeby klientów planujących zakup pierwszego mieszkania. To innowacyjna inicjatywa powiązana z rządowym Programem Pierwsze Mieszkanie, dedykowana tym, którzy myślą o przyszłości i chcą skutecznie oszczędzać na własne „M”.

Fot. Kraków w Pigułce

Dla kogo jest Konto Mieszkaniowe?

To propozycja skierowana do osób w wieku od 13 do 45 lat, które planują regularne oszczędzanie na cele mieszkaniowe. Jeśli jesteś w tym przedziale wiekowym i marzysz o własnych czterech kątach, PKO BP otworzyło dla Ciebie drzwi do korzystnej oferty. Aby skorzystać, wystarczy odwiedzić którykolwiek oddział banku.

Co oferuje Konto Mieszkaniowe?

  1. Atrakcyjne oprocentowanie: Jednym z największych atutów jest promocyjne oprocentowanie na poziomie 5,35% w skali roku. Jest to znacząco wyższy wskaźnik niż standardowe oprocentowanie oszczędności, a dodatkowo obowiązuje do końca bieżącego roku.
  2. Elastyczne oszczędzanie: Klienci mają możliwość oszczędzania od 500 do 2000 zł miesięcznie. To oznacza, że w ciągu 10 lat można zgromadzić imponującą sumę, która znacząco przyspieszy proces zakupu wymarzonego mieszkania.
  3. Premia mieszkaniowa: Oprócz standardowych korzyści związanych z oszczędzaniem, Konto Mieszkaniowe przewiduje dodatkową premię mieszkaniową, co sprawia, że oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna.
  4. Ulgi podatkowe: Dodatkowym bonusem jest zwolnienie odsetek i premii z podatku dochodowego. Oznacza to dodatkowe pieniądze za regularne wpłaty i celowe wykorzystanie zgromadzonych środków na cele mieszkaniowe.
  5. Brak ukrytych kosztów: PKO BP dba o to, by klienci nie musieli martwić się o dodatkowe opłaty. Konto Mieszkaniowe jest prowadzone zupełnie za darmo.

PKO BP, reagując na potrzeby rynku i oczekiwania swoich klientów, wprowadza Konto Mieszkaniowe, które może okazać się kluczem do realizacji marzeń o własnym mieszkaniu. Z atrakcyjnym oprocentowaniem, premią mieszkaniową oraz brakiem dodatkowych opłat, oferta banku stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich planujących zakup pierwszego mieszkania w najbliższej przyszłości.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]