Uwaga! Planowane wyłączenie bankomatów popularnej sieci [20.08.2023]

Bank ING informuje o planowanych przerwach w działaniu swoich bankomatów oraz wpłatomatów w nocy z 20 na 21 sierpnia. W godzinach 0:00 – 0:30 użytkownicy mogą napotkać na problemy związane z realizacją wpłat oraz wypłat w urządzeniach należących do sieci ING oraz Planet Cash.

Fot. Kraków w Pigułce

Wskazane jest, by w tym krótkim okresie unikać transakcji finansowych przy pomocy wspomnianych urządzeń, zwłaszcza że istnieje ryzyko przeprowadzania transakcji w trybie off-line w wrzutniach.

Zaplanowane przerwy są wynikiem koniecznych prac serwisowych, które mają na celu zapewnienie niezawodności i bezpieczeństwa usług bankowych na najwyższym poziomie. Te rutynowe działania są ważnym elementem utrzymania sprawności oraz ciągłości działania systemów bankowych.

Aby uniknąć ewentualnych niedogodności związanych z tymi krótkotrwałymi przerwami, bank sugeruje dokonanie potrzebnych wpłat lub wypłat przed wskazaną datą lub bezpośrednio po niej.

Bank ING pragnie przeprosić wszystkich swoich klientów za chwilowe utrudnienia i zapewnia, że są one konieczne w celu zapewnienia najlepszej jakości obsługi. Jednocześnie dziękują za wyrozumiałość i zachęcają do korzystania z innych kanałów obsługi w przypadku pilnych potrzeb w trakcie planowanej przerwy.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]