Kultowa promocja powraca do Biedronki: 4+4 gratis na artykuły szkolne!

Klienci sieci Biedronka mogą ponownie cieszyć się z powrotu jednej z najbardziej oczekiwanych promocji. Tym razem chodzi o popularną ofertę 4+4 gratis dotyczącą artykułów piśmiennych, plastycznych, papierniczych, a także akcesoriów szkolnych takich jak piórniki, plecaki czy lampki szkolne. Promocja rusza już 24 sierpnia i potrwa do końca weekendu, 27 sierpnia 2023 roku.

Fot. Kraków w Pigułce

Jak skorzystać z promocji?

Warunki są proste: wystarczy wybrać osiem produktów objętych promocją, a cztery najtańsze z nich otrzymamy całkowicie za darmo. Co ważne, klienci mają pełną swobodę w komponowaniu swojego koszyka – można dowolnie mieszać różne artykuły, zarówno te z działu papierniczego, jak i akcesoria szkolne. Dzięki temu każdy może dostosować zakupy do własnych potrzeb i upodobań.

Dlaczego warto skorzystać?

Promocja 4+4 gratis w Biedronce to świetna okazja dla wszystkich rodziców, którzy chcą przygotować swoje dzieci do nowego roku szkolnego bez nadwyrężania domowego budżetu. Ale nie tylko! Studenci, nauczyciele czy wszyscy, którzy cenią sobie wysoką jakość artykułów szkolnych i biurowych w atrakcyjnej cenie, także znajdą coś dla siebie.

Zaplanuj swoje zakupy i odwiedź najbliższą Biedronkę już od 24 sierpnia, by skorzystać z tej wyjątkowej oferty. Ale pamiętaj, promocja trwa tylko przez weekend, więc warto się pospieszyć!

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]