Zacznie się jutro. ING zapowiada utrudnienia w działaniu swoich usług

Klienci korzystający z bankowości internetowej ING Banku Śląskiego powinni przygotować się na krótką przerwę w dostępie do jednego z modułów systemu. Bank oficjalnie poinformował o zaplanowanych pracach technologiczno-serwisowych, które odbędą się w sobotę, 26 sierpnia.

Fot. Kraków w Pigułce

Jak wynika z komunikatu banku, prace będą prowadzone w godzinach od 08:00 do 18:00. W tym czasie niedostępny będzie dla klientów moduł Makler, umożliwiający realizację operacji na rynku kapitałowym.

Przyczyną zaplanowanej przerwy są prace serwisowe mające na celu poprawę funkcjonalności oraz zwiększenie bezpieczeństwa korzystania z modułu Makler. Bank podkreśla, że takie działania są standardową praktyką w branży bankowej i mają na celu zapewnienie klientom jak najwyższej jakości usług.

Klienci planujący realizację transakcji na rynku kapitałowym w dniu 26 sierpnia powinni uwzględnić wyżej wspomnianą przerwę technologiczną i dostosować swoje działania zgodnie z harmonogramem prac banku.

ING Bank Śląski przeprosił wszystkich klientów za ewentualne niedogodności związane z zaplanowaną przerwą i prosi o wyrozumiałość. Zaznaczono jednocześnie, że pozostałe funkcje bankowości internetowej będą dostępne bez zmian.

Bank zachęca klientów do regularnego śledzenia oficjalnych kanałów komunikacyjnych, tak aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami i aktualizacjami w systemie bankowości internetowej.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]