Pozyskaj Kapitał na Rozpoczęcie Działalności: 200 Tys. zł czeka do 29 Września!

Niesamowite możliwości stoją przed młodymi ludźmi zainteresowanymi rolnictwem! Już od 30 sierpnia do 29 września młodzież w Polsce będzie miała szansę sięgnąć po dofinansowanie, które może wynieść nawet aż 200 000 złotych. To okazja, która otwiera drzwi do rozpoczęcia i rozwinięcia działalności rolniczej, marzenia wielu entuzjastów wsi i natury.

Fot. Kraków w Pigułce

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) ogłosiła nabór wniosków do tzw. „Premii dla młodych rolników”. To propozycja, która kierowana jest do osób, które chcą wkroczyć w świat rolnictwa, a także tych, którzy już prowadzą działalność rolniczą, ale potrzebują wsparcia w dalszym rozwoju.

Na start i rozwój działalności Warunki są jasne – każdy, kto ma między 18 a 40 lat, ma szansę na otrzymanie wsparcia. Niezbędne jest także prowadzenie działalności rolniczej przez maksymalnie 24 miesiące, posiadanie numeru identyfikacyjnego Krajowego Systemu Ewidencji Producentów, ewidencji gospodarstw rolnych oraz ewidencji wniosków o płatności. Aby otrzymać nawet 200 000 złotych, niezbędne jest także posiadanie odpowiednich kwalifikacji zawodowych lub deklaracja ich uzupełnienia w ciągu 3 lat od momentu otrzymania wsparcia.

Pamiętaj, że stworzenie solidnego biznesplanu to kluczowy element. Twój plan musi spełniać warunki regulaminu naboru wniosków, dlatego warto przyłożyć się do tego kroku.

200 000 złotych w zasięgu ręki To, co czyni tę inicjatywę jeszcze bardziej atrakcyjną, to suma, jaką można otrzymać – aż 200 000 złotych! To wsparcie zostanie wypłacone w dwóch ratach: pierwsza to aż 140 000 złotych, a druga – 60 000 złotych. Jest to naprawdę imponująca kwota, która może stanowić impuls do realizacji Twoich marzeń o rolniczej działalności.

Nie trać czasu! Odrobina wysiłku i zaangażowania mogą się opłacić wielokrotnie. Wnioski możesz składać wyłącznie drogą elektroniczną od 30 sierpnia 2023 roku do 29 września 2023 roku za pomocą Platformy Usług Elektronicznych ARiMR. To szansa na spełnienie marzeń i zdobycie wsparcia dla swojej rolniczej pasji. Czy Ty jesteś gotów podjąć to wyzwanie?

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]