Sławny aktor w tarapatach! Grozi mu więzienie!

Znany aktor, Antoni K., zostaje oskarżony przez śledczych o prowadzenie samochodu pod wpływem marihuany. Szokujące fakty wychodzą na jaw – aktor stanie przed sądem już w październiku i może wylądować za kratkami nawet na dwa lata.

Fot. Krakow w Pigułce

To, co wydawało się niemożliwe, stało się rzeczywistością. Antoni K., znany z wielu filmowych hitów, znalazł się w centrum skandalu. Śledczy nie mają wątpliwości – aktor prowadził pojazd pod wpływem marihuany. Nie lada sensacja!

Październik przyniesie aktorowi chwile prawdy, kiedy to stanąć ma przed sądem. To, co jeszcze niedawno wydawało się nieprawdopodobne, staje się gorzką rzeczywistością. Czy ulubieniec publiczności trafi za kratki? Grozi mu nawet do dwóch lat więzienia!

Aktor, zatrzymany przez policję, tłumaczył się dziwnym obrachunkiem czasu. Twierdzi, że zażył leki oparte na marihuanie medycznej „aż 15 godzin wcześniej, według zaleceń lekarzy”. Czy to wystarczy, by uniknąć surowego wyroku? Czy to prawda, czy tylko wybieg, by uwolnić się od odpowiedzialności?

Znane osobistości nie są jednak nad prawem! Antoniemu K. grozi grzywna, ograniczenie wolności lub nawet do dwóch lat więzienia. Ale to nie koniec – obligatoryjny zakaz prowadzenia pojazdów na co najmniej trzy lata stawia go w jeszcze bardziej niekomfortowej sytuacji!

Wstrząsające wyznanie, niebezpieczne wybory i nieuchronny sąd – to wszystko nadaje temu skandalowi smak prawdziwego dramatu. Czy znany aktor zostanie uznany za winnego? Czy słynny showman stanie przed swoim największym wyzwaniem? Czy to koniec kariery i wolności? Śledź nasze relacje z procesu!

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]