Nowa promocja w PKO BP: zgarnij 600 zł na zakupy

PKO Bank Polski oferuje korzystną ofertę dla nowych użytkowników. Jeśli nie masz jeszcze konta w tej instytucji, to jest idealny moment na jego założenie oraz zdobywanie atrakcyjnych bonów do użycia na Allegro.

Fot. Kraków w Pigułce

Jak zdobyć 200 zł bonu? Założenie Konta: Rozpocznij od założenia dowolnego konta w PKO BP.

Zgłoś się do Promocji: Po zarejestrowaniu konta, weź udział w ofercie promocyjnej i zgodź się na działania marketingowe.

Aktywacja Konta: Aby kwalifikować się do zdobycia bonu, dokonaj co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem w ciągu trzech miesięcy od miesiąca założenia konta.

Odbierz Bon: Jeśli spełnisz powyższe kroki, bank wyśle Ci bon o wartości 200 zł, dostępny w aplikacji IKO oraz w serwisie iPKO.

Masz czas do końca stycznia 2024, by go wykorzystać. Jak zgarnąć dodatkowe 400 zł na Allegro dla potomstwa?

Założenie Konta Dla Malucha: Wybierz odpowiednie konto: Konto dla Maluszków (0-12 lat) Konto Młodzieżowe (13-17 lat)

Zamówienie Karty: Dla młodszych zamów kartę PKO Junior, a dla starszych klasyczną kartę. Następnie, zgłoś się do promocji i zaakceptuj działania marketingowe w imieniu młodzieży (13-17 lat).

Aktywacja Konta przez Dziecko: Aby zdobyć bon, Twoje dziecko powinno dokonać minimum 5 płatności do końca października 2023 roku.

Limit Kont: Możliwość otwarcia dwóch kont w tej ofercie daje Ci możliwość zdobycia aż 400 zł na zakupy na Allegro.

Kluczowe informacje: Oferta „Konto dla każdego” jest dostępna od 21 sierpnia do 30 września albo do momentu wyczerpania puli nagród. Organizatorem tej akcji jest PKO Bank Polski S.A.

Zanim zdecydujesz się wziąć udział, zapoznaj się dokładnie z regulaminem oraz informacjami o przetwarzaniu danych przez bank.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]