Tragedia w Małopolsce. Nie miał żadnych szans

Przed godziną 19 dyspozytor numeru alarmowego otrzymał informację, że maszynista pociągu relacji Kraków Główny – Krynica-Zdrój, śmiertelnie potrącił mężczyznę w Ciężkowicach.

Fot. Policja

Z relacji maszynisty wynikało, że gdy jechał od stacji Ciężkowice w kierunku Krynicy Zdrój, zauważył na torze mężczyznę. Ten pomimo tego, że widział zbliżającą się lokomotywę, nie usunął się ze szlaku kolejowego.

Mężczyzna to niespełna 40-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, który poniósł śmierć na miejscu. Podróżnym zapewniono zastępczą komunikację autobusową.

 

W związku z wypadkiem śmiertelnym ruch na trasie kolejowej do Tarnowa – Krynica-Zdrój był całkowicie wstrzymany przez ponad pięć godzin. Ruch pociągów na tej trasie został przywrócony przed północą, wówczas zostały zakończone czynności dochodzeniowo-śledcze.

Teraz policjanci z Komisariatu Policji w Ciężkowicach w ramach prowadzonego dochodzenia wyjaśniają wszystkie okoliczności tej tragedii.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]