Nie działa Internet! Kolejna awaria Netii w tym tygodniu

Podobnie jak wczoraj, w dniu dzisiejszym pojawiło się kilkaset raportów o braku dostępu do internetu stacjonarnego. To kolejna awaria Netii

Fot. Kraków w Pigułce

Jak informuje portal dobreprogramy.pl, w dniu dzisiejszym wielu odbiorców internetu stacjonarnego zgłasza brak dostępu do niego. Podobnie było wczoraj, 1 września, kiedy to od popołudnia aż do nocy wiele osób zgłaszało ten sam problem w serwisie downdetector. W nocy oraz rano sytuacja była widocznie opanowana, jednak dziś przed południem znowu pojawiło się kilkaset raportów dotyczących braku dostępu do sieci.

W południe ilość zgłoszeń w serwisie wynosiła blisko 400, a przychodziły one z całego kraju. głównie z okolic Lublina, Krakowa, Warszawy i Katowic. Dobreprogramy.pl wyjaśnia, że nie jest wiadome czy te dwie awarie są ze sobą powiązane. Netia natomiast na swoim Facebooku przeprasza klientów za utrudnienia oraz informuje, że dokonywane są wszelkie starania mające na celu usunięcie awarii.

Około godziny 13:00 liczba zgłoszeń zaczęła spadać i raportów było mniej niż 300. Z tego wynika, że trwają prace nad usunięciem problemu, jednak na ten moment nie został on całkowicie rozwiązany.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]