Specjalna promocja w PKO BP: 600 zł dla klientów! [03.09.2023]

PKO Bank Polski oferuje nową promocję skierowaną do osób, które jeszcze nie korzystają z usług banku. Decydując się na założenie konta, masz szansę otrzymać bony do wykorzystania na Allegro.

Fot. Kraków w Pigułce

Jak zdobyć voucher o wartości 200 zł?

 1. Założenie konta: Wybierz i otwórz wybrane konto w PKO BP.
 2. Zapisanie się do oferty: Po założeniu konta, weź udział w promocji i zaakceptuj zgody reklamowe.
 3. Aktywność na koncie: Żeby mieć pewność otrzymania bonu, dokonaj co najmniej 5 płatności kartą lub przez BLIK w każdym z trzech następujących miesięcy po miesiącu otwarcia.
 4. Odebranie bonusu: Jeśli spełniasz kryteria, bank przyzna Ci bon o wartości 200 zł, który znajdziesz w aplikacji IKO i portalu iPKO. Pamiętaj o terminie do końca stycznia 2024.

Jak zdobyć dodatkowe 400 zł na zakupy na Allegro dla pociechy?

 1. Założenie konta dla malucha: Wybierz odpowiednie konto:
  • Konto Dziecka (0-12 lat)
  • Konto Młodzieżowe (13-17 lat)
 2. Zamówienie karty: Dla najmłodszych zamów kartę PKO Junior, a dla młodzieży – standardową. Później, zapisz się do promocji i zatwierdź zgody marketingowe w imieniu dziecka (13-17 lat).
 3. Aktywne korzystanie przez pociechę: Aby zakwalifikować się do bonusu, Twoje dziecko powinno dokonać co najmniej 5 płatności kartą lub BLIKiem do końca października 2023.
 4. Limit kont: Masz możliwość założenia do dwóch kont w tej ofercie, dając szansę na zdobycie łącznie 400 zł na zakupy w Allegro.

Wskazówki:

Oferta „Konta dla każdego” jest dostępna od 21 sierpnia do 30 września lub do momentu wyczerpania nagród. Promocję organizuje PKO Bank Polski S.A.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]