Popularny program będzie kontynuowany. Skorzystają nawet zamożniejsi Polacy

Jeden z ministrów ujawnił, że popularny dodatek może być kontynuowany. Skorzystają nawet lepiej zarabiający, ale jest kilka warunków.

Fot. Kraków w Pigułce

Kredytobiorcy będą mogli najprawdopodobniej ponownie skorzystać z wakacji kredytowych i zapomnieć o kredycie na kilka miesięcy. Skorzysta wiele osób.

Jestem zwolennikiem, żeby próg się pojawił dla bardzo dobrze zarabiających, dla takich którzy mają bardzo wysoki kredyt, ale też bardzo duże zarobki, na nieruchomości luksusowe. Natomiast wszystkich tych, którzy zarabiają średnio i mało, wakacje powinny objąć – powiedział Waldemar Buda, minister rozwoju. Doprecyzował, że dodatek nie powinien objąć tych, którzy zarabiają „Zdecydowanie powyżej średniej w gospodarce narodowej”.

By skorzystać z wakacji kredytowych, trzeba będzie spełnić jeszcze kilka warunków, podobnie, jak przy pierwszej edycji programu. Jednym z nich jest kredyt w złotówkach. Jeżeli macie kredyt w innej walucie nie skorzystacie z programu.

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]