W całej Polsce zawyją syreny. To hołd dla wyjątkowego człowieka

W czwartek, 7 września 2023 roku, o godzinie 18.00, Polska zatrzyma się na chwilę, by uczcić pamięć śp. druha Marka Bartwickiego. W całym kraju, we wszystkich jednostkach Państwowej Straży Pożarnej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej, a także w OSP w Rumianie, zabrzmią sygnały świetlno-dźwiękowe. To hołd dla bohatera, który zginął na służbie, dokładając wszelkich starań, by ratować innych.


Fot. Pixabay / Kraków w Pigułce

Nieszczęśliwy Wypadek podczas Działań Ratowniczych

Marek Bartwicki był druhem, który oddał się służbie ratowniczej z pasją i oddaniem. Jego śmierć jest ogromnym ciosem dla całej społeczności strażackiej. Zmarł on tragicznie na skutek nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło podczas prowadzonych przez niego działań ratowniczych.

Minuta Ciszy na Całym Terytorium Polski

Moment, w którym syreny zabrzmią w całym kraju, ma na celu upamiętnienie śmierci druha Bartwickiego i podkreślenie, jak ważna jest praca wszystkich strażaków, którzy codziennie ryzykują własne życie, by chronić nas wszystkich. Minuta ciszy, która nastąpi po włączeniu sygnałów, pozwoli wszystkim na chwilę zadumy i refleksji nad ofiarnością tych, którzy służą społeczności.

Cześć Jego Pamięci!

Tragiczna śmierć Marka Bartwickiego jest przypomnieniem o ryzyku i poświęceniu, jakie niesie ze sobą praca w służbach ratowniczych. Druh Bartwicki zostanie zapamiętany jako bohater, który oddał życie w służbie innym. Cześć jego pamięci!

Adres wydawcy i właściciela portalu: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa.
Copyright © 2023 krakowwpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Adres wydawcy: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Kontakt: [email protected]